Honderdste leerling bij PCBO De Sjofar Prinses Beatrix

  1. Home
  2. Nieuws
  3. Honderdste leerling bij PCBO De Sjofar Prinses Beatrix

Honderdste leerling bij PCBO De Sjofar Prinses Beatrix

Groeiende dorpsschool

Vandaag was het zover. PCBO De Sjofar Prinses Beatrix in Wenum-Wiesel verwelkomde haar 100e leerling. Dat is best bijzonder voor een school in dit kleine dorp. De vierjarige Miley is vandaag gestart in groep 1 en werd extra feestelijk onthaald op haar eerste schooldag.

Verrast

Ook haar ouders Rianne en Meindert waren blij verrast door dit bijzondere ontvangst. Miley kreeg een leuke ballon, een boekje, bloemen en er werd iets lekkers getrakteerd. Miley haar oudere zus Louise zit al in groep 3 van De Sjofar Prinses Beatrix.   

Kern van de gemeenschap

Locatieleider Saskia van PCBO De Sjofar Prinses Beatrix: “Ik hoor zo vaak van ouders dat ze blij zijn dat er een basisschool is in Wenum-Wiesel. De basisschool vormt in dit soort plaatsen echt de kern van het dorp, het hart van de gemeenschap. Ruim drie jaar geleden was het best spannend of onze school kon blijven bestaan. Maar door het samengaan met PCBO De Sjofar, de kracht van PCBO Apeldoorn, het intensief investeren in de gemeenschap maar ook door een gemeente die de dorpsschool steunt, groeit onze school weer! Wie weet dat het ook wel een trend is: dat de nieuwe generatie ouders kiest voor het kleinschalige, dichtbij huis en de persoonlijke aandacht, eigenschappen die dorpsscholen typeert.”   

Dorpsscholen

In veel plaatsen in Nederland hebben de dorpsscholen het zwaar. Vergrijzing in de dorpen en het vertrekken van jongvolwassenen naar de stad zorgt voor minder aanwas van nieuwe kinderen waardoor scholen soms hun deuren moeten sluiten. Bij PCBO zien we deze trend niet; juist onze dorpsscholen, zoals ook PCBO De Diamant De Beemte in Beemte-Broekland en PCBO Prinses Juliana in Lieren doen het goed.  

Zie een overzicht van al onze scholen hier. Meer weten over De Sjofar Prinses Beatrix? Klik hier

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Met jouw toestemming plaatsen we ook "tracking cookies" via onze adverteerdes zoals Google en Facebook.  Lees hier onze volledige privacyverklaring. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

JobAlert

Tijdens of na je studie bij ons werken? Of op zoek naar iets nieuws? Je kunt op de hoogte blijven van onze vacatures door hieronder je gegevens achter te laten. Als er een passende vacature is, laten we je dat weten. 

optioneel