Vacatures

Nieuw lid Raad van Toezicht

  1. Home
  2. Nieuws
  3. Nieuw lid Raad van Toezicht - Pauline Satter

Nieuw lid Raad van Toezicht

Welkom Pauline Satter!

Per 28 november 2023 start Pauline Satter bij PCBO Apeldoorn als nieuw lid van de Raad van Toezicht en zal deel uitmaken van de auditcommissie.   

Pauline is lid van het College van Bestuur van de Christelijke Onderwijsgroep Vallei en Gelderland-Midden te Ede en daarvoor was zij Hoofd Bedrijfsvoering bij de Politieacademie. Ze heeft veel bestuurlijke ervaring binnen het middelbaar- en het voortgezet onderwijs. Ook heeft zij uitgebreide kennis en expertise op het gebied van onder andere huisvesting, financiën en digitalisering. Dit maakt dat zij een waardevolle toevoeging is aan de Raad.   

Pauline Satter: “In mijn nieuwe rol als lid van de Raad van Toezicht bij PCBO Apeldoorn lever ik graag een bijdrage aan het ontwikkelen van mooi onderwijs waarmee we de kinderen helpen een goede en passende plek te hebben in de wereld.”

Gert Boeve, voorzitter van de Raad van Toezicht: “We staan voor mooie en grote uitdagingen binnen het primair onderwijs en zijn blij dat Pauline ons team komt versterken. Pauline is een ervaren bestuurder met een groot analytisch vermogen. Zij is iemand die altijd de verbinding zoekt. Zowel haar bestuurlijke ervaring als haar ervaring op het gebied van bedrijfsvoering zijn van grote toegevoegde waarde. We hebben vertrouwen in een mooie samenwerking. ”

Met de komst van Pauline is de Raad van Toezicht compleet en bestaat per 28 november uit:

Gert Boeve, voorzitter, remuneratiecommissie
Monique Stam, vice-voorzitter, onderwijskwaliteitscommissie, remuneratiecommissie
René van der Pot, auditcommissie
Thijs Jan van der Leij, onderwijskwaliteitscommissie
Pauline Satter, auditcommissie

 In onderstaand bericht stelt Pauline zich voor. 

Over Pauline 
Mijn naam is Pauline Satter. Ik ben opgegroeid in Arnhem en Dalfsen. Ik woon in Wilp, en heb een dochter van 9. Zij helpt mij regelmatig met haar frisse blik op de wereld om ons heen. Door haar kan ik me goed inleven in, en verbinden met de leerlingen van PCBO Apeldoorn. Samen met mijn partner en mijn dochter bezoek ik graag een museum en maken we mooie reizen. Andere hobby’s zijn lezen, dansen en buiten zijn.

Studie en carrière 
Ik heb facility management gestudeerd in Groningen omdat ik de breedte van bedrijfsondersteunende processen interessant vond. Het zoeken en aanbrengen van de verbinding tussen het primaire proces en de ondersteunende afdelingen is eigenlijk altijd een leidraad in mijn werk. Ik heb onder andere in de bedrijfsvoering gewerkt bij Tempo Team, ING, Politieacademie en Nationale Politie.

Sinds 2018 ben ik lid van het College van Bestuur bij COG; Een onderwijsgroep met scholen in het VO en MBO in Arnhem, Velp, Ede en Veenendaal. Vanuit de portefeuille bedrijfsvoering vind ik het belangrijk dat onze leerlingen en studenten goed onderwijs krijgen. Vanaf het moment van inschrijven, tot het moment van het ontvangen van het diploma. Goed onderwijs dat ze helpt een passende plek in de samenleving te vinden, wat hen voorbereidt op de toekomst en waarvan ook de digitale ontwikkelingen onderdeel zijn. Alle locaties, diensten en teams in een onderwijsorganisatie hebben daaraan hun eigen bijdrage.

PCBO Apeldoorn
In mijn nieuwe rol als lid van de Raad van Toezicht bij PCBO Apeldoorn lever ik graag een bijdrage aan het ontwikkelen van mooi onderwijs waarmee we de kinderen helpen een goede en passende plek te hebben in de wereld.

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Met jouw toestemming plaatsen we ook "tracking cookies" via onze adverteerdes zoals Google en Facebook.  Lees hier onze volledige privacyverklaring. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

JobAlert

Tijdens of na je studie bij ons werken? Of op zoek naar iets nieuws? Je kunt op de hoogte blijven van onze vacatures door hieronder je gegevens achter te laten. Als er een passende vacature is, laten we je dat weten. 

optioneel