Open dag op 7 oktober.

  1. Home
  2. Nieuws
  3. Open dag 7 oktober 2020

Open dag op 7 oktober.

Gaat niet door

Het kiezen van een basisschool is een belangrijke beslissing voor jou als ouder en je kind. Wil je dat de school in de buurt staat? Kies je voor een onderwijsconcept als Dalton, Jenaplan of Montessori of juist niet? Hoe wil je dat het christelijk geloof wordt voorgeleefd? Is de grootte van de school voor jou van belang? Allemaal vragen die een rol kunnen spelen bij de keuze voor een basisschool. Benieuwd naar het onderwijs, de visie, sfeer en leerkrachten van onze school? Dan is de Open dag die we 2x per jaar organiseren een goed moment om te komen kijken. De geplande open dag van aanstaande 7 oktober gaat ivm Corona en de nieuwe maatregelen niet door. 

Open dag

Tijdens onze open dag kun je (na aanmelden i.v.m. corona) tijdens het tijdslot dat je hebt gereserveerd bij onze scholen langskomen. Wij ontvangen je graag op de scholen als jij en je gezinsleden gezond bent. Kom sfeerproeven op onze school en ga in gesprek met onze onderwijsprofessionals, leerlingen of ouders. Over ons onderwijs, de cultuur en hoe een dag op de basisschool er uit ziet. Ook voor je peuter is deze open dag een leuk moment om alvast een kijkje te nemen op onze school.

Kinderdagverblijf en BSO

Wij werken op de scholen samen met kinderopvang. Tijdens de open dag kun je ook een kijkje nemen bij het kinderdagverblijf, peuteropvang en buitenschoolse opvang en in gesprek gaan met pedagogische medewerkers.

Zoek een PCBO-school

Alle basisscholen in Apeldoorn zijn open op 7 oktober. Benieuwd welke scholen er nog meer bij PCBO Apeldoorn horen? Klik dan hier. Lees hier meer over wat het betekent om een PCBO-school te zijn.

Aanmelden en meer info

Op www.basisscholenapeldoorn.nl staat een overzicht van alle basisscholen in Apeldoorn. Hier moet je je ook aanmelden als je wilt komen. Via een aantal zoekfilters kan je een voorselectie maken van scholen die aanspreken. Stel bijvoorbeeld de maximale reistijd van huis naar school in of maak een keuze bij onderwijsvorm, kinderopvang, rooster of identiteit.

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Met jouw toestemming plaatsen we ook "tracking cookies" via onze adverteerdes zoals Google en Facebook.  Lees hier onze volledige privacyverklaring. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

JobAlert

Tijdens of na je studie bij ons werken? Of op zoek naar iets nieuws? Je kunt op de hoogte blijven van onze vacatures door hieronder je gegevens achter te laten. Als er een passende vacature is, laten we je dat weten. 

optioneel