Vacatures

Opening nieuw schooljaar: worden wat je wil

  1. Home
  2. Nieuws
  3. Opening nieuw schooljaar

Opening nieuw schooljaar: worden wat je wil

Scholen aan de slag met thema kinderboekenweek

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weken van start. Iedereen heeft lekker kunnen genieten van vrije dagen, de zomer en elkaar. Ook dit jaar openden we weer officieel het schooljaar. Ieder op z’n eigen school maar toch verbonden door hetzelfde thema en hetzelfde filmpje.  

Worden wat je wil 

Het thema van de Kinderboekenweek 2021 is worden wat je wil. Er zijn zoveel beroepen en zoveel beroepen waarvan wij het bestaan nog niet weten. Wat wil jij eigenlijk worden? Wij vroegen het onze leerlingen en leerkrachten. Onze kleuters Mirthe en Lizzy weten het wel: ‘nagelstyliste en werken bij de Intratuin.’ Onze Jordan wil 'ninja worden zodat hij z’n moeder kan helpen met wortels snijden’. Meester Berend wil later bij ‘de politie’ en juf Willemien wil ‘graag mensen redden als ze werkt bij de brandweer’. Verhalenverteller Guido vertelt het verhaal van een jongen die niet weet wat hij wil worden, maar daar toch op een bijzondere manier achterkomt. Zie de uitspraken van onze leerlingen en leerkrachten én het verhaal van Guido in het openingsfilmpje hieronder. 

Aan de slag met dit thema

Hoe oud je ook bent; je kunt altijd worden wat je wilt. Weet jij het al? Op elke PCBO-school gaan we aan de slag met dit thema. Hoe? Dat vullen onze scholen zelf in. Denk aan vertellingen, liedjes en het beter leren kennen van verschillende beroepen. We wensen je een fijn nieuw schooljaar toe.  

Deze functionaliteit wordt niet weergegeven, aangezien u nog niet akkoord bent gegaan met onze cookiepolicy.

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Met jouw toestemming plaatsen we ook "tracking cookies" via onze adverteerdes zoals Google en Facebook.  Lees hier onze volledige privacyverklaring. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

JobAlert

Tijdens of na je studie bij ons werken? Of op zoek naar iets nieuws? Je kunt op de hoogte blijven van onze vacatures door hieronder je gegevens achter te laten. Als er een passende vacature is, laten we je dat weten. 

optioneel