Update ICT-ontwikkelngen binnen PCBO Apeldoorn

  1. Update ICT-ontwikkelngen binnen PCBO Apeldoorn

Update ICT-ontwikkelngen binnen PCBO Apeldoorn

Hoe ICT ons onderwijs nóg beter ondersteunt!

De afgelopen periode hebben er weer heel veel ICT-ontwikkelingen plaats gevonden bij PCBO Apeldoorn. Veel ontwikkelingen ontzorgen onze medewerkers, ondersteunen ons onderwijs en komen tegemoet aan de nieuwe privacywetgeving die van kracht is.

Stap verder voor veilige data

We hebben mooie stappen gemaakt als het gaat om de veiligheid van ons systeem. Zo hebben medewerkers nu de mogelijkheid privacy gevoelige gegevens beveiligd te versturen door één simpele druk op de knop. Ook is er een nieuw wachtwoordenbeleid ingesteld en moet iedere medewerker regelmatig zijn wachtwoord updaten. Daarnaast is er een betere communicatie tussen ons medewerkerregistratiesysteem en de ICT-omgeving waardoor we sneller elke medewerker kunnen voorzien van de juiste rechten en toegang tot mappen en systemen.

Andere ontwikkelingen

Al onze scholen zijn nu aangesloten op ons nieuwe ICT-netwerk. Dit maakt ons netwerk en onze werkomgeving nog betrouwbaarder, bij de tijd en toegankelijk voor iedereen die bij PCBO Apeldoorn werkt. Ditzelfde geldt voor alle devices (apparaten) die in omloop zijn bij PCBO Apeldoorn. Ook deze zijn nu aangesloten op het netwerk (of worden nog aangesloten) en op afstand te bedienen en in te stellen. Zo kunnen we onze medewerkers op afstand beter helpen bij problemen en waarborgt dit de veiligheid van de apparaten die we gebruiken.

Waarom al deze ICT-ontwikkelingen?

Ontwikkeling is nodig om tegemoet te komen aan alle ondersteuningsvragen die onze leerlingen en medewerkers hebben op gebied van ICT. Hiervoor is een centrale solide basis van belang. Het meer centraal organiseren van ICT maakt dat we minder afhankelijk zijn van derde partijen. Ook geeft het voordelen als het gaat om de monitoring van alle ICT binnen PCBO Apeldoorn. Maar het hoofddoel is het ontzorgen van onze medewerkers. Zodat zij gewoon hun werk kunt doen, onze leerlingen hiervan profiteren en wij onze medewerkers en onderwijs beter kunnen helpen bij ICT-vraagstukken. 

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Met jouw toestemming plaatsen we ook "tracking cookies" via onze adverteerdes zoals Google en Facebook.  Lees hier onze volledige privacyverklaring. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

JobAlert

Tijdens of na je studie bij ons werken? Of op zoek naar iets nieuws? Je kunt op de hoogte blijven van onze vacatures door hieronder je gegevens achter te laten. Als er een passende vacature is, laten we je dat weten. 

optioneel